Jestli vám k dokonalosti vašeho zahradního bazénu schází detail, jakým je jeho teplejší voda, měli byste udělat něco pro to, abyste jí pomohli. V současné době všech dosavadních pomocníků není problém najít i příslušenství, které si poradí právě s tímto problémem. Solární plachta https://eshop.techneco.eu/Solarni-plachty je báječným příkladem toho, že všemu se dá pomoci, pokud víte, jak na to.solární plachta

Slunce, ale i teplota vzduchu vše napraví

Jestli máte potíže s tím, že je venku nepříznivé počasí a sluníčka si moc neužíváte, nezoufejte. I vysoká teplota vzduchu pomůže ohřát váš bazén tím, že bude zakrytý solární plachtou.
Pro ještě větší výsledek je však dobré – mít bazén umístěný na místě, kam sluneční záření dopadá alespoň několik hodin v průběhu dne.Dobře připravený bazén, který bude zakrytý solární plachtou se může ohřát až o 3 stupně už během jednoho dne.
Pro udržení teploty je však nutné, využívat tuto plachtu pravidelně.plachta na bazén

Všechny dostupné varianty a výběr z barev

V sortimentu nalezete základní velikosti solárních plachet, které odpovídají velikosti nádrží všech prodávaných bazénů. Pokud ovšem vlastníte bazén umístěný v zemi, který jste si nechali sestavit na míru, je potřeba hledat plachtu i touto cestou. Naštěstí máte i tu možnost, nechat si ji sestříhat na velikost vaší nádrže.
Aby však fungovala správně a tak, aby se voda pod ní i ohřívala, je nutné mít zakrytý celý bazén až po okraj bazénové plachty.
Z nabídky si můžete zvolit i barevný odstín, jakým je modrá varianta, bílá nebo černá. Barvu si vybírejte dle dostupnosti, vašeho vkusu nebo ji slaďte s barvou vašeho bazénu. Všechny ovšem fungují na stejném principu bez ohledu na to, jak jsou tmavé nebo světlé.
Užívat si pohodu v bazénu můžeme pouze tehdy, pokud je nám teplota vody příjemná a nemáme potřebu z ní utíkat ven. Pokud si však pořídíte solární plachtu, můžete si léto užívat v příjemně teplé vodě, kterou ocení i vaše malé ratolesti.

multi-portal.czNákupyJestli vám k dokonalosti vašeho zahradního bazénu schází detail, jakým je jeho teplejší voda, měli byste udělat něco pro to, abyste jí pomohli. V současné době všech dosavadních pomocníků není problém najít i příslušenství, které si poradí právě s tímto problémem. Solární...