Poslední dobou se všude možně mluví o tom, jak je zábava a pohyb spojený s trampolínou – natolik prospěšný pro naše zdraví a zdravého ducha, že by se mu neměl vyhýbat nikdo – bez ohledu na věk.
Jestli tedy hledáte vhodný program, kterým byste si vyplnili vaše odpoledne s dětmi nebo rodinnými příslušníky (popřípadě s přáteli), obraťte se na možnost navštívit Jumppark, který vás přesvědčí o tom, že skákání není jenom pro děti.

skákání

▪Narozeninové oslavy

Pokud plánujete narozeninovou oslavu pro vaše dítě, skvělou volbou bude místo, ve kterém nebude pouze jíst a chovat se spořádaně. Zapomeňte na restaurace, ale dopřejte vašemu dítěti pohodu v trampolínovém parku, kde se vám o malé občerstvení a pití postaráme. S doprovodem kvalifikovaného trenéra si budete rovněž jistí, že vaše dítě a jeho přátelé budou pod bezpečným dohledem.

▪3D vybíjená, basketball nebo Foam Pit

Už jste zažili něco tak neobvyklého, jako je vybíjená nebo basketball na trampolíně? Jestli odpovídáte ne, měli byste si tuto zkušenost přijít vyzkoušet do Jumpparku. Čeká na vás i tolik oblíbená atrakce, jakou je Foam Pit, kde si můžete užít nespočet zábavy v pěnových kostkách a dopřát si skoky i adrenalinovějšího typu.

tramolína

▪Teambuilding pro dospělé

Zaměstnanci ve firmě si taktéž potřebují čas od času odpočinout a přijít na jiné myšlenky. Ocitnout se v jiném prostředí, které se razantně liší od kanceláře a dopřát si porci zdravého pohybu a rovněž i štěstí, můžou právě díky skákání, které nikomu není cizí – ani v oblasti byznysu.

▪Prospěšné hubnutí

Pokud jste marných pokusů o hubnutí už vzdali, zkuste pro změnu skákání. Je to nejvíce prospěšná cesta k tomu, jak se dopracovat k hubenější postavě, dostat se do kondice a posílit celé tělo od základů. Zúčastněte se tedy v našem parku tréninkových lekcí, díky kterým se můžete dopracovat k nižší váze za poměrně krátkou dobu.
Oživte si den něčím výjimečným a zkuste pro změnu zajít na místo, kde si užijete kopec legrace a nepochybně i pestrou dávku pohybu.

multi-portal.czSlužbyPoslední dobou se všude možně mluví o tom, jak je zábava a pohyb spojený s trampolínou – natolik prospěšný pro naše zdraví a zdravého ducha, že by se mu neměl vyhýbat nikdo – bez ohledu na věk. Jestli tedy hledáte vhodný program, kterým byste si vyplnili...