V životě se setkáme s různými situacemi a ne vždycky jsou všechny příjemné. Mnohdy nás některé velmi zaskočí a zkrátka je to na panáka. Jenomže otázkou je, jak to vyřešit, když zrovna se nám to všechno komplikuje tím, že jsme na místo přijeli s vlastním automobilem. To by ještě nebyl takový problém, vždy se to dá vyřešit zaparkováním na bezpečném místě a domů si zkrátka sjednat taxislužbu. Jenomže ráno budeme potřebovat auto a nebude možnost se pro něj dostat včas. Nicméně existuje služba odvoz auta Praha , která naštěstí pomůže každou takovou složitou situaci vyřešit.

zodpovědný řidič se postará o odvoz – pivo + tester+ klíčky od auta

Tohle vážně není složité

Alkohol za volant nepatří, stejně tak jako nesoustředěnost, únava a mnohé další faktory, které snižují pozornost za volantem. Na alkohol existují testery a ty dokáží s přesností určit hladinu alkoholu a to i zbytkovou část. Řidič tak zcela zřetelně a jasně ví, že takové naměření byť malého množství alkoholu by rozhodně neprospělo a za volant nesedne. Stejně tak zodpovědně by se měli chovat i ostatní v jiných případech, kdy řízení je skutečně dost riskantní. Daleko spolehlivější je využít služeb, které pomáhají všem indisponovaných řidičům. Po domluvě lze očekávat dva šikovné řidiče, kteří jsou povolaní nám pomoci.
auto na parkovišti

Domluvený čas je stěžejní

Jakmile víme, že je čas odjet domů, stačí se s dispečinkem domluvit na místě schůzky a podmínkách převozu. Dispečink na oplátku pošle SMS údaje, podle čeho se pomocníci poznají, což je dobře, protože je tato služba poté zcela bezpečná. Po příjezdu je na místě předat klíčky od vozidla řidiči, který nás doveze i s miláčkem přesně na místo, které určíme za konečné. O řidiče se nijak obávat nemusíme, jelikož ihned za námi jede druhý jeho kolega s firemním vozidlem, který pro změnu poté odveze kolegu na základnu. Na určeném parkovišti nám auto zaparkuje, my převezmeme klíčky, zaplatíme a můžeme se klidně odebrat ke svému domovu k vydatnému spánku. Služba, která nám zajistila odvoz a převoz auta má zajisté do rána ještě mnoho další práce.

https://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a360181_w1690_t1574062643.jpghttps://www.multi-portal.cz/wp-content/uploads/img_a360181_w1690_t1574062643.jpgmulti-portal.czSlužbyV životě se setkáme s různými situacemi a ne vždycky jsou všechny příjemné. Mnohdy nás některé velmi zaskočí a zkrátka je to na panáka. Jenomže otázkou je, jak to vyřešit, když zrovna se nám to všechno komplikuje tím, že jsme na...