Nabízíme vám skvělou spolupráci s námi – autopůjčovna Praha, která se nachází v centru a Prahy a snadno se na místo dostanete pomocí městské dopravy – tramvají, metrem, autobusem. Je to zastávka Jiřího z Poděbrad. Jakmile vystoupíte na zastávce, tak se k nám snadno dostanete a snadno si vyzvednete své vozidlo, které jste si dopředu zarezervovali v našem online rezervačním systému, a na všem se podrobně ještě domluvíme. Nejlepší naši konkurenční výhodou je právě velmi nízká cena za pronájem vozidla. My se vždy snažíme všem vyjít vstříc, když to třeba nakonec dopadne tak, že si od nás auto nepůjčí. Dokážeme vámi odpovědět na některé vaše konkrétní otázky přes telefon, kdy to všechno bude pro vás velmi jednoduché. Každý den máme otevřeno, takže se nebojte, že kdybyste se třeba přijeli pro vozidlo o víkendu, že bychom tady nebyli.

škoda

Jednoduše a rychle

Snadno si vytvořte přes internet rezervaci, kde uvedete čas vyzvednutí, datum vyzvednutí, čas vrácení a datum vrácení, pak si vyberete typ vozidla a vyplníte vaše osobní údaje a odešlete svojí rezervaci. Poté vám na email odešleme automatickou odpověď, kde budete mít napsané všechny detaily vaší rezervace. Další informace o tom, na co si dát v půjčovnách pozor či co je to amortizace, rizika při pronájmu vozidel, různé další pražské pobočky a vše o konkrétních modelech a vozidlech, které vám nabízíme k pronájmu – to vše najdete na stránkách.

klíče

Výhody spolupráce s námi

  • Máme nízké ceny a vždy pohotově reagujeme na vaše dotazy
  • Všechno vám vysvětlíme a máme přívětivý přístup
  • Vozidla jsou pravidelně kontrolována a sledována
  • Naše ceníky jsou velmi přehledné a není v tom žádný háček
  • Hrajeme fér

Vyberte si ještě hned dneska a správně a dopadne to jednoznačně dobře, protože si zvolíte vůz, který se vám bude líbit, a navíc neutratíte hodně peněz.

multi-portal.czSlužbyNabízíme vám skvělou spolupráci s námi – autopůjčovna Praha, která se nachází v centru a Prahy a snadno se na místo dostanete pomocí městské dopravy – tramvají, metrem, autobusem. Je to zastávka Jiřího z Poděbrad. Jakmile vystoupíte na zastávce, tak se k nám snadno dostanete a snadno si vyzvednete...