Pálenka neboli kořalka se dá vyrobit z různých druhů ovoce, ať už jde o švestky, hrušky, jablka, třešně, meruňky, kdoule, ořechy nebo další plody. Kvalitním pálením různých druhů ovoce pak vznikají opravdu chutné destiláty. Česká republika je bezesporu nejen národem milujícím pivo, ale také nejrůznější pálenky. První příčku zaujímá oblíbené slivovice, ale v její těsné blízkosti se drží neméně chutná a lahodná hruškovice.

hruška

Milovníci destilátů by měli ve své sbírce mít různé druhy ovocných pálenek, které uspokojí jejich chuťové buňky. Pořiďte si do vašeho domácího baru také jednu tuto pálenku, která potěší váš mlsný jazýček jemnou vytříbenou chutí. Typická je také svou zlatavou barvou a jemnou vůní. Tato chuť i vzhled potěší nejednoho milovníka pálenek.

Láhev alkoholu ideální i jako dárek
Nejen v domácím baru se bude hrušková pálenka dobře vyjímat. Také ji můžete někomu věnovat, a to k různým příležitostem. Lámete si hlavu nad vhodným dárkem k různým příležitostem, ať už jde o narozeniny, výročí nebo s vhodným dárkem pro návštěvu a podobně? Pak právě hruškovice může být tím pravým dárkem, kterým nepohrdne nejeden milovník destilátů. Zvolit můžete některou z originálních a nápaditých lahví o různém objemu.

hruškovice

V nabídce naleznete destiláty vyrobené z nejrůznějších odrůd tohoto chutného ovoce. A pro speciální příležitosti u nás můžete zakoupit třeba originální láhev tohoto výtečného destilátu, který je jedinečný tím, že ho bylo vyrobeno pouze omezené množství kusů.
Slivovice už vám zevšedněla, ale přesto si chcete dopřát nějakou tu ovocnou pálenku? Pak vsaďte na tradiční nebo méně tradiční pálenku, ať už hruškovici nebo destiláty jiných plodů, která se hodí pro pití při různých příležitostech, ať už jde o oslavy, svatby nebo další podobná setkání, při kterých hraje alkohol různého druhu prim.

multi-portal.czNákupyPálenka neboli kořalka se dá vyrobit z různých druhů ovoce, ať už jde o švestky, hrušky, jablka, třešně, meruňky, kdoule, ořechy nebo další plody. Kvalitním pálením různých druhů ovoce pak vznikají opravdu chutné destiláty. Česká republika je bezesporu nejen národem milujícím pivo,...