Pokud se člověku nedostává peněz, které nezbytně potřebuje, třeba aby mohl splatit nějaké ty dluhy, vyplatit exekuce, investovat do nemovitosti nebo do podnikání a podobně, není nejednou zbytí a tento si je od někoho musí půjčit.
Jenže od koho? Jak už se stalo tradicí, jsou v bankách žádanými právě takoví zájemci o půjčku, kteří jsou dostatečně solventní a čistí jako lilie, a těmi, kdo mají naopak problémy, se tam nikdo moc zabývat nechce.vlastnictví
A tak ti, kdo mají hluboko do kapsy, kdo mají nízké příjmy a zoufalé daňové přiznání a k tomu navrch možná i nějaký ten záznam v registrech dlužníků, moc na pomoc od banky spoléhat nemohou. Aby jim půjčili právě v bance, to by se musel stát nějaký zázrak.
Ovšem tací nemusí ještě zoufat. Protože i když nejsou zajímaví pro banky, jsou tu i jiní poskytovatelé půjček, kteří jim vyjdou vstříc a nabídnou třeba něco jako hypotéka bez dokládání příjmů. Což je produkt jako dělaný právě pro ty, kdo mají potíže finančního rázu.
Protože oč je pro podobné lidi tato nabídka výhodnější než plazení se po kolenou před bankéři!

  • Člověk tu dá do zástavy nemovitost a může čerpat půjčku až ve výši sedmdesáti procent její odhadní ceny. Lze využít byt, dům, komerční objekt, chatu, pozemek,…
  • Není třeba se znepokojovat nějakým tím záznamem v registru dlužníků, pokud tento zjevně není na závadu, co se týká splácení takové půjčky v budoucnu.
  • Není třeba složitě prokazovat příjmy, stačí prokázat, že žadatel bude mít na splácení.
  • Nevadí ani případné exekuce, s jejichž řešením může poskytovatel této půjčky pomoci.
  • Peníze se tu půjčují klidně až na dlouhých třicet let, jejich splácení po nízkých částkách je tudíž vcelku snadné.
  • Vše lze ale kdykoliv splatit i předčasně a zdarma.
  • Úroky jsou obdobné jako u bankovní americké hypotéky.
  • Ručitele není zapotřebí.

hypotéka

A proto stačí vyplnit jednoduchý formulář na internetu, přiložit několik snímků zastavované nemovitosti, počkat si na kontaktování zástupcem poskytovatele, dohodnout všechny podrobnosti, nechat si půjčku předschválit, což se obvykle stihne do čtyřiadvaceti hodin, podepsat smlouvu a počkat, až dorazí ihned vyplacené peníze na žadatelův účet.
Tak je to prosté. Ne jako v bance, kdy byste se plazili před úředníky o poznání déle a stejně nejspíše marně.

multi-portal.czFinancePokud se člověku nedostává peněz, které nezbytně potřebuje, třeba aby mohl splatit nějaké ty dluhy, vyplatit exekuce, investovat do nemovitosti nebo do podnikání a podobně, není nejednou zbytí a tento si je od někoho musí půjčit. Jenže od koho? Jak už se...