Líčíte se přes rok, a máte ráda výrazné letní barvy? Chybí vám v zimě barevnost, kterou si dopřáváte v horkých letních měsících? Ani v zimě se nemusíte vzdávat výrazného líčení, které máte tak ráda. Stačí se dívat okolo – všude je spousta inspirace. Pokud máte strach, že najdete něco, co se vám zalíbí, ale výsledek na vás nebude vypadat hezky, raději navštivte kosmetičku, která vám vhodné odstíny pro oční stíny a rtěnky doporučí.

Co letos frčí?
Pokud sledujete módní trendy, určitě pro vás není překvapením, že letos jsou v kurzu výrazné barvy. A tím výrazné myslíme opravdu výrazné. Pokud se toho nebojíte, vyberte si v drogerii či parfumerii tekuté oční linky ve stříbrné nebo zlaté barvě.

Pokud máte ráda neonové barvy, a zdobila jste se jimi přes letní měsíce, určitě vás potěší zpráva, že tyto barvy letí i v podzimích měsících. Letošní trendy velí použít neon i v chladnějším období. Dovoleno je vše, co je dost barevné – nebojte se tedy použít jak lak na nehty, tak linky v barvách, které oživí podzimní plískanice.

Důležité je se umět nalíčit tak, abyste nevypadala jak vosková figurína, a nepůsobila uměle. Určitě si občas na ulici všimnete dam, které by se do líčení samy pouštět neměly. Pokud chcete vypadat neodolatelně, svěřte se do rukou profesionálů, nebo absolvujte kurz líčení. Jsou cenově dostupné, a vizážisté vás naučí šikovné triky, jak se bezchybně a snadno nalíčit. Rovněž se dozvíte, jaké barvy jsou přesně pro vás, a jakým se raději vyhnout.

Kurz líčení spolu s aktuálními módními trendy z vás udělá neodolatelnou ženu, které budou u nohou ležet muži široko daleko. Toužíte po pozornosti? Chcete se líbit sama sobě? Jděte do toho, a dopřejte si něco, co se vám mnohonásobně vyplatí. Díky tomu se vyvarujete chyb některých žen, a rozhodně nebudete vypadat jako strašák do zelí.

multi-portal.czKrásaLíčíte se přes rok, a máte ráda výrazné letní barvy? Chybí vám v zimě barevnost, kterou si dopřáváte v horkých letních měsících? Ani v zimě se nemusíte vzdávat výrazného líčení, které máte tak ráda. Stačí se dívat okolo – všude je spousta inspirace. Pokud máte strach, že najdete něco, co se vám...