Ani na vlasy nesmíte v zimě zapomínat. Stejně jako vaše pleť jsou vystavovány výkyvům teplot. Nižší teploty na ně nepůsobí nejlépe, což se na nich nepříznivě projeví už na první pohled. Mohou se lámat, můžete mít problém s nadměrným maštěním vlasů, nebo dokonce s lupy.

Udělejte všechno pro to, abyste se nepříjemně vypadajících vlasů zbavila. Vlasy jsou korunkou krásy každé ženy, a proto by péči o ně měla věnovat každá z nás co nejvíce času. Určitě máte v zásobě spoustu šamponů.

Nezapomeňte si vybrat takový, který obsahuje spoustu olejů. Oleje vyživují vlasy, což je zejména v zimě nutnost. Ruku v ruce s kvalitním šamponem jde i výživná maska, která vašim vlasům dodá lesk, hebkost, a všechny důležité látky, o které vlasy v zimním počasí kvůli absenci slunce přicházejí.

Nezapomínejte na kadeřnici

Protože hlavně v zimě vlasy trpí nedostatkem slunce a vitamínů, jsou zplihlé, a ani barva na nich nevypadá zrovna nejlépe. Je proto vhodné v zimě zvýšit počet návštěv u kadeřnice. Jen ta vám totiž řekne, co by vaše vlasy potřebovaly, a to, co potřebují, jim také dodá. K dispozici má širokou škálu různých prostředků, které vaše vlasy vyživí, a i vy si budete připadat krásnější.

Samy se raději doma nepokoušejte experimentovat s neznámými barvami, nebo s kosmetikou neznámého původu. Na internetu se můžete dočíst o mnoha ženách, které podlehly vábení levné kosmetiky, a doplatily na to. Využijte volnou chvilku, a dopřejte si relax v podobě nového účesu, barvy, výživové masky a třeba oleje. Vaše vlasy vám poděkují, a vy se budete pyšnit i v zimním počasí hřívou, kterou vám bude nejedna sousedka závidět.

Raději investujte do svých vlasů, které vás budou zdobit ještě dlouhé roky, než do dortíku, který budete muset jít vyběhat. Zavolejte své kadeřnici, a dodejte svým vlasům zimní vzpruhu.

multi-portal.czKrásaAni na vlasy nesmíte v zimě zapomínat. Stejně jako vaše pleť jsou vystavovány výkyvům teplot. Nižší teploty na ně nepůsobí nejlépe, což se na nich nepříznivě projeví už na první pohled. Mohou se lámat, můžete mít problém s nadměrným maštěním vlasů, nebo dokonce s lupy. Udělejte všechno pro to, abyste se nepříjemně vypadajících...