Tohle je nová metoda, kdy se vytvoří sada snímacích průhledných, snímacích plastových fólií, kdy každá z nich je na dobu čtrnácti dní a potom se to všechno vymění zase za novou fólie, která bude už tvarově blíže výsledku, kterého chcete dosáhnout. Fólie se snímají na jídlo, na ústní hygienu a nechávají se v ústní dutině i přes noc. Je to něco velice esteticky přijatelného, kdy je to všechno průhledné a ani to skoro nejde poznat, že máte něco na zubech, všechno je vyráběno přes speciální přístroj, který tohle všechno umí vyrobit.

zuby

Čtrnáct dní před ukončením celého programu by už zuby měly být ve finální podobě. Metoda invisalign je opravdu velice pokroková a určitě byste v tomhle ohledu o ni měli mít všichni zájem, jelikož je opravdu skvělá a určitě přinese svá ovoce a ty správné výsledky. Je tomu stejně jako u rovnátek, také je potřeba, aby se efekt udržoval a nastavili se do programu i snímací rovnítka n noc, které si budete dávat jenom v průběhu noci.

zoubky

Jednoduchost

Snažili jsme se tohle všechno vymyslet co nejefektivněji, nejvíce po estetické a praktické stránce, protože víme, že tohle všechno hraje svoji roli, jelikož to není jenom krátkodobá záležitost, ale celý proces rovnání zubů chce svůj čas, to je také jednoznačně jasné. Přijďte na konzultaci se zubním lékařem, který vám všechno patřičně vysvětí, ukáže vám efekty a také recenze ostatních lidí, fotky před a po, abyste věděli, že tohle je garance veškerého úspěchu. Folie se nosí minimálně dvacet dva hodin denně. Nevýhody by mohly být třeba například takové, co se týče ceny. Pro někoho to může být drahá záležitost, ale pro někoho zase ne. Je to na vašem rozhodnutí, čemu dáte přednost. Také je důležitá spolehlivost pacienta a také jeho přesnost. Náš celý tým složený z několika specializovaných specialistů, se o vás dobře a chytře postará a navrhne přesně takové řešení, které budete potřebovat.

multi-portal.czNákupyTohle je nová metoda, kdy se vytvoří sada snímacích průhledných, snímacích plastových fólií, kdy každá z nich je na dobu čtrnácti dní a potom se to všechno vymění zase za novou fólie, která bude už tvarově blíže výsledku, kterého chcete dosáhnout. Fólie se snímají na jídlo,...