Většina mužů ví přesně, co je dokáže potěšit, proto, pokud dokonale známe svoji druhou drahou polovičku, máme vyhráno. Když má muž svůj koníček, jako je rybaření, sbírání čehokoliv (a zde se pánské fantazii opravdu meze nekladou, jelikož škála sahá od tužek, přes nože a čelovky až kupříkladu po auta), nebo je zaměřen na určitý druh sportu, můžeme směle vybírat dárky z té kategorie, která je obdarovávanému muži blízká.

Pokud váš manžel či přítel miluje kupříkladu tenis a vy si netroufáte obdarovat jej zrovna novou raketou či dobrou obuví, jistě ho potěšíte kvalitní omotávkou, novými míčky, vibrastopem a nebo potítkem.
Rozhodování máte v tomto případě ulehčeno a můžete se vrhnout na nákupy.

Jestliže váš protějšek není zaměřený nijak konkrétně nebo se ještě dostatečně neznáte, může být pro vás výběr poněkud složitější. Naštěstí existuje spousta internetových serverů, které nabízejí nepřeberná množství kvalitních a originálních dárku pro pravé muže. Vybrali jsme pro vás pár tipů a posuďte sami, zda by vašim miláčkům či kamarádům udělaly radost.

ü  Smaltovaná cedule s výběrem vlastního textu
ü  Dárkové balení pivních speciálů
ü  Džbán na pivo s pípou
ü  Mýdlo ve tvaru piva
ü  Stojan na víno
ü  Sklenice na pivo
ü  Stojánek na brýle
ü  Termoska
ü  Teleskopické škrabátko na záda
ü  Trička se zvířecími motivy
ü  Chladící sklenice na víno
ü  Domácí pánské pantofle (ve tvaru pejska)
ü  Zástěra
ü  Krabička poslední záchrany (např. pro cyklisty nebo řidiče)
ü  Nože, flashky, lampičky, otvíráky, hodiny, pivní kosmetika a spousta dalších dárků
 
Takto a podobně zaměřených stránek jsme našli velké množství, takže opravdu je z čeho vybírat. Jen ruku na srdce, nejsme si jistí, zda by všechny výše uvedené dárečky opravdu mužům mohly udělat radost.  Co nás naopak potěšilo, že mezi nejprodávanějšími artikly bylo i veliké množství knih.

Muži jsou různí a nevyzpytatelní, s různými zájmy a koníčky a preferencemi. Proto dobře vybírejte, pokud jim chcete udělat radost. Vždyť nejde o to, koupit za každou cenu drahý dar, ale důležité je, aby byl od srdce a toho vašeho muže (ať je to manžel, syn, přítel či milenec) opravdu potěšil.

multi-portal.czMužiVětšina mužů ví přesně, co je dokáže potěšit, proto, pokud dokonale známe svoji druhou drahou polovičku, máme vyhráno. Když má muž svůj koníček, jako je rybaření, sbírání čehokoliv (a zde se pánské fantazii opravdu meze nekladou, jelikož škála sahá od tužek, přes nože a čelovky až kupříkladu po auta),...