Ne právě pěkný pohled se naskytne každé ženě, která má celulitidu. Samozřejmě jí to nepřidá nejen na kráse, ale ani na psychice vidět, jak velký dopad má na její tělo velká váha a málo pohybu, který by měla doplnit. Ovšem i s celulitidou lze svým způsobem bojovat a postarat se o to, aby nebyla vidět, zmírnila se nebo úplně zmizela.
pomeranče a celulitida

JAK NA POMERANČOVOU KŮŽI?

Nepěknou hrbolatou kůži můžete vylepšit hned několika způsoby:
1.    Cvičení– zpevnění svalů pomůže elasticitu vaší kůže zdokonalit, a tak vyhladit vaši celulitidu, která se časem může zdát už nepatrná. Nejvhodnějším cvikem jsou bezpochyby dřepy, které byste měla provádět každý den (třeba jen několik).
2.    Peeling – zrníčka, které obsahuje peeling, vaši pokožku v oblasti celulitidy prokrví a pomůžou jí tak pořádně promasírovat. Masáž byste měla provádět alespoň 2 krát týdně.
3.    Sprcha– střídání teplé a studené vody má blahodárný vliv na pomerančovou kůži v oblasti stehen. Takovou sprchu si klidně dopřávejte i každý den.
4.    Krémy na zmírnění potíží– i to je cesta, která vám sice nezaručí to, že vaše celulitida zmizí ze dne na den, ale do značné míry vám krémy pomůžou v tom, aby kůže, která je postižená tímto kosmetickým problémem, byla vyživená a vyvážená hodnotnými složkami.
5.    Změna stravovacích návyků– dieta je v tomto případě více než žádoucí. Velký tlak v podobě rychlého přibývání na váze se poznamenal na vaši kůži formou celulitidy, která může zmiznout i díky značnému poklesu na vaší váze.
plátky limetky

CO SI VYROBIT DOMA A  CO POMÁHÁ SITUACI ZLEPŠIT?

·       MED, ČERNÝ PEPŘ A OLIVOVÝ OLEJ
Smícháním těchto tří surovin získáte kašičku neboli domácí peeling, který můžete aplikovat na vaši kůži a důkladně promasírovat. Nejlepší kombinací je to, že pak půjdete do sprchy a budete střídat teplotu vody. Vaše kůže se prokrví, díky výživným složkám obohatí o to, co jí schází a při pravidelném opakování – časem vyhladí vaše nedostatky.
kávová zrna

·       SKOŘICE, KOFEIN, ŠŤÁVA Z CITRÓNŮ
Kofeinová složka společně se skořicí, pomáhá zrychlovat spalování tuků a zmírnit vzhled celulitidy. Citróny naopak dodají vaší pokožce potřebné vitamíny. Masku aplikujte na kůži nejvíce 3 krát týdně, avšak pravidelně a bez vynechání. Vaše potíže se časem podstatně zmírní.

multi-portal.czKrásaNe právě pěkný pohled se naskytne každé ženě, která má celulitidu. Samozřejmě jí to nepřidá nejen na kráse, ale ani na psychice vidět, jak velký dopad má na její tělo velká váha a málo pohybu, který by měla doplnit. Ovšem i s celulitidou lze svým způsobem bojovat a postarat...